Iskanje COBISS

Naročanje in brezstična izposoja gradiva

Vlada RS je na dopisni seji 23. 10. 2020 sprejela odlok o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v RS. Odlok določa, da je začasno prepovedano ponujanje storitev neposredno uporabnikom, dovoljen pa je osebni prevzem, kjer je zagotovljen minimalni stik z uporabniki.

Gradivo tako lahko naročate preko sistema Cobiss+, telefona 01/361 30 53 ali e-naslova: info@knjiznica-medvode.si.

Naročeno gradivo vas bo v času običajnega delovnega časa Knjižnice Medvode čakalo v preddverju knjižnice.

Knjižno gradivo vračate IZKLJUČNO V KNJIŽNIČNI NABIRALNIK, ki se nahaja na levi strani stavbe pri službenem vhodu v knjižnico (pri občini).

Če imate možnost, vas prosimo, da plačila članarin, zamudnin in drugih obveznosti opravite preko spleta:
  • Prijavite se v spletno storitev Moja knjižnica, za to potrebujete številko članske izkaznice in geslo, ki ga dobite v knjižnici.

• Na poslovni račun odprt pri UJP št. 012716000000568. Za sklic navedite člansko številko izkaznice za katero plačujete obveznosti.
    Naši osnovni podatki so:
    KNJIŽNICA MEDVODE
    Cesta komandanta Staneta 10
    1215 Medvode
    Pri plačilu ne pozabite navesti svojih osebnih podatkov.

Prosimo, da se držite pravil in nam tako pomagate pri lažjem izvajanju dela, hkrati pa tako tudi zavarujete svoje zdravje!