Iskanje COBISS

Izposoja in naročanje gradiva

Gradivo si lahko med policami izberete sami. Prost pristop je omejen na pet oseb hkrati, pri čemer družina šteje za eno osebo.

Gradivo (do 10 izvodov) tako lahko naročate preko sistema MOJA KNJIŽNICA, telefona 01/361 30 53 ali e-naslova: info@knjiznica-medvode.si

Knjižno gradivo vračate IZKLJUČNO V KNJIŽNIČNI NABIRALNIK, ki se nahaja na levi strani stavbe pri službenem vhodu v knjižnico (pri občini).

Če imate možnost, vas prosimo, da plačila članarin, zamudnin in drugih obveznosti opravite preko spleta:
  • Prijavite se v spletno storitev Moja knjižnica, za to potrebujete številko članske izkaznice in geslo, ki ga dobite v knjižnici.

• Na poslovni račun odprt pri UJP št. 012716000000568. Za sklic navedite člansko številko izkaznice, za katero plačujete obveznosti.
    Naši osnovni podatki so:
    KNJIŽNICA MEDVODE
    Cesta komandanta Staneta 10
    1215 Medvode
    Pri plačilu ne pozabite navesti svojih osebnih podatkov.

Prosimo, da se držite pravil in nam tako pomagate pri lažjem izvajanju dela, hkrati pa tako tudi zavarujete svoje zdravje!