Pravljični potep s Suzano in Knjižnico Medvode (Evropski teden Mobilnosti v Medvodah)

Dobimo se ob 10.00 na Železniški postaji v Medvodah. V okviru Evropskega tedna mobilnosti gremo z vlakom v Kranj. Vlak odpelje ob 10:10. Obiskali bomo grad Khislstein in tam našli Volkov vrt ter poslušali pravljico o lisici, medvedu, volku in storžu. Nato bodo otroci poiskali skriti zaklad, ki ga je volk pripravil zanje. Razmišljali bomo o prijateljstvu in sodelovanju. Ob 11:50 smo spet na vlaku za nazaj.

Cena povratne vstopnice za vlak: otroci do 6. leta: brezplačno; otroci od 6-12 leta: 2 evre; odrasli: 2,60 evra.

Vožnja z vlakom traja 15 minut v eno smer.

Vse prireditve v Knjižnici Medvode se izvajajo v skladu z aktualnimi pravili in priporočili NIJZ-ja.