Iskanje COBISS

Medvoški kulturni festival – Legende med vodami (za zaključene skupine)

Medvoški kulturi festival

Medvoški kulturni festival nas bo tudi letos popeljal med lokalne legende. V osnovi so to zelo stare in skozi mnoge generacije izbrušene modrosti, ki osvetljujejo kako deluje naš svet. Toda, ali je možno, da legende nastajajo tudi danes? Lahko nekaterim ljudem rečemo, da so legende? Ob letošnjem praznovanju tridesetletnice naše občine se bomo ozrli po našem okolju in se vprašali ali je med nami kakšen ustvarjalec, ki lahko postane legenda ali pa ustvari kaj kar ima možnost, da postane legendarno. Zgodbe bo vrtčevskim in osnovnošolskim otrokom pripovedovala bibliotekarka Tatjana Mavrič.

Medvoški kulturni festival se bo v Knjižnici Medvode odvijal od 15. – 21. 5. 2024. Dogodki so namenjeni zaključenim skupinam.