Dan za Poletavce in NajPoletavce: Gremo na vlak (muzikal za otroke) v KULTURNEM DOMU MEDVODE

Gremo na vlak - muzikal

Dan za Poletavce in NajPoletavce bo v soboto, 17. septembra, ob 10.00 v KULTURNEM DOMU MEDVODE (zaradi napovedi slabega vremena)! Otroci, ki so čez poletje pridno brali bodo prejeli priznanje ter majico Poletavci/NajPoletavci, se zabaval in se veselili žrebanja nagrad.

Letos smo v goste povabili gledališko skupino Unikat s predstavo Gremo na vlak – to je živahen muzikal, poln veselih melodij in razigrane koreografije.

Živahne melodije nas bodo popeljale v čas čarlstona – naš junak potuje k svoji teti, a zamudi vlak. Medtem, ko čaka naslednjega, mu ukradejo denarnico. Prijazni klošar in nežno prodajalka vijolic ga skušata potolažiti, a šele nerodni policaj, ob pomoči otrok, ujame tatu, ki mu vrne denarnico. Veselo se povzpne na vlak in odpotuje k teti, ki ga že nestrpno pričakuje.

Predstava traja 30 minut.

Pridi, luštno bo!

Predstava bo potekala v okviru Evropskega tedna mobilnosti! Več o Evropskem tednu mobilnosti v Medvodah si lahko preberete tukaj.