Beremo in ustvarjamo s Suzano

Knjižnica Medvode vabi na pogovore o knjigah, ki so navdih za sledečo ustvarjalno delavnico; ta lepo dopolni knjižni del srečanja. Dobimo se vsak prvi ponedeljek v mesecu – tokrat na terasi Knjižnice Medvode (v primeru slabega vremena pa se dogodek preseli v čitalnico).

Tokrat bomo prebirali knjigo Dr. Josepha Murphy-a  Moč vaše podzavesti. Spraševali se bomo kako poleteti v sončno in lepo poletje, da bo le to polno navdiha, sadežev zemlje in naših rok. Najprej tako, da to verjamemo, da našo podzavest pripravimo na obilje dobrega. Obilja ne merimo le z materialnimi dobrinami in dobrotami, temveč so to pristni medsebojni odnosi,  lep odnos do narave in veselje do dela, ki ga opravljamo. Neštete možnosti razmišljanja bomo strnili v eno misel, naredili bomo izdelek, ki bo poletel. Nakvačkali bomo metulja!

Pogovore o knjigah in ustvarjanje vodi gospa Suzana Belak Pungartnik, ki je ustvarjalka marsičesa, za kar so potrebni spretni prsti in domišljija. Pridružite se nam na naših srečanjih!