Odprite okno v svet pravljic in potujte naokoli iz domačega naslanjača

Okno V Svet Pravljic In Poezije E1605437548808

V Knjižnici Medvode v času novega koronavirusa pripravljajo posnetke pravljic v izvedbi knjižničarke Mirjam Slanovec, ki so namenjene vsem generacijam. Namesto klasične pravljične ure v  živo v knjižnici si tako lahko vsak četrtek ob 17. uri na njihovem profilu na Facebooku ogledate eno virtualno pravljico.

Za četrtek, 12. novembra, so pripravili rusko ljudsko pravljico Kako si je koza zgradila bajtico, v četrtek, 19. novembra, boste lahko prisluhnili slovenski ljudski pravljici Fižolčki, 26. novembra slovenski ljudski pravljici O beli kači s kronico, 3. decembra pa slovenski ljudski pravljici Lisica in kozica.

“Otroci in odrasli, odprite okno v svet pravljic in potujte naokoli iz domačega naslanjača,” vabijo v Knjižnici Medvode.