Iskanje COBISS

Različnost: skupinska razstava fotografij petih avtorjev

Fotografija Petra Slaparja - Obzidje

Vabljeni na razstavo fotografij petih avtorjev, ki jih povezuje to, da so bili ali pa še vedno so člani Kud Medvode ali Kud Fofité. Predstavljajo se vsak s po štirimi fotografijami različnih tematik.

Razstavljajo:

• Ada Trkulja
  • Greta Skvarča
  • Irena Krasnik
  • Matevž Jekler
  • Peter Slapar

Ada Trkulja,

Fotografinja in filmska ustvarjalka je že od otroštva zaljubljena v film in fotografijo.

Sama pravi: “Fotografija je tista ljubezen, ki sta se spoznali že v temnici in sta skupaj ostali od osnovne šole s kratkimi prekinitvami.”

Greta Skvarča

Širši javnosti se predstavlja že tri desetletja.

Prvi samostojni razstavi 1997 sledijo skupinske in samostojne predstavitve.

Irena Krasnik

Od leta 2008 je članica fotosekcije KUDa Fofite.

Skupaj z ostalimi člani sekcije se je udeležila številnih razstav, imela pa je tudi nekaj samostojnih razstav.

Matevž Jekler

S fotografijo se je srečal že v rani mladosti, saj se je z njo ljubiteljsko ukvarjal njegov oče. Čeprav v drugačni tehniki, nadaljuje po njegovih stopinjah.

V Knjižnici Medvode je že razstavljal.

Peter Slapar

S fotografijo se ljubiteljsko ukvarja zadnjih nekaj let. Zanima ga črno bela, macro, portretna in pokrajinska fotografija.

V Knjižnici Medvode je že razstavljal.