Beremo in ustvarjamo s Suzano

Knjižnica Medvode vabi na pogovore o knjigah, ki so navdih za sledečo ustvarjalno delavnico; ta lepo dopolni knjižni del srečanja. Običajno se dobimo vsak prvi ponedeljek v mesecu – tokrat na terasi Knjižnice Medvode (v primeru slabega vremena pa se dogodek preseli v čitalnico).

Tokrat bomo prebirali knjigo Sanje Lončar – Težave z virusi. Nočemo virusov, zato se bomo pogovarjali o učinkovitih naravnih rešitvah za zaščito pred njimi, tudi pred korono. Za zdaj imamo na voljo vitamin D3 in magnezijev citrat, s pomočjo knjige pa bomo povedali še kaj.

Nakvačkali bomo pikapolonico, ki nas razveseljuje in ščiti pred virusi na svoj način – tako, da nam razveseli srce.

Pogovore o knjigah in ustvarjanje vodi gospa Suzana Belak Pungartnik, ki je ustvarjalka marsičesa, za kar so potrebni spretni prsti in domišljija. Pridružite se nam na naših srečanjih!

Dogodek se izvaja v skladu z navodili NIJZ.