<![CDATA[Knjižnica Medvode]]> sl Knjižnica Medvode https://www.knjiznica-medvode.si/data-si/image/logo_fb.png https://www.knjiznica-medvode.si 200 200 Wed, 19 Jun 2019 00:00:00 CEST <![CDATA[Zahvala donatorjem in nekaj fotoutrinkov z zaključne prireditve]]> https://www.knjiznica-medvode.si/zahvala-donatorjem-in-nekaj-fotoutrinkov-z-zakljucne-prireditve-news Wed, 19 Jun 2019 08:00:00 +0200 Novice ]]> <![CDATA[Razstava izdelkov malih ustvarjalcev iz Vrtca Medvode ]]> https://www.knjiznica-medvode.si/razstava-izdelkov-malih-ustvarjalcev-iz-vrtca-medvode-news Fri, 05 Jul 2019 08:00:00 +0200 Prireditve <![CDATA[Razstava fotografa Janeza Strojana ob njegovi 70-letnici]]> https://www.knjiznica-medvode.si/razstava-fotografa-janeza-strojana-ob-njegovi-70-letnici-news Fri, 19 Jul 2019 08:00:00 +0200 Prireditve <![CDATA[Poletni urnik]]> https://www.knjiznica-medvode.si/poletni-urnik-1-news Wed, 31 Jul 2019 08:00:00 +0200 Novice <![CDATA[Razstava slikarke Lilijane Levstik]]> https://www.knjiznica-medvode.si/razstava-slikarke-lilijane-levstik-news Thu, 08 Aug 2019 08:00:00 +0200 Novice <![CDATA[Družabne igre z Anjo]]> https://www.knjiznica-medvode.si/druzabne-igre-z-anjo-news Wed, 28 Aug 2019 08:00:00 +0200 Prireditve <![CDATA[Razstava risb umetnice Nine Laloš]]> https://www.knjiznica-medvode.si/razstava-risb-umetnice-nine-lalos-news Fri, 30 Aug 2019 08:00:00 +0200 Novice <![CDATA[Spored dogodkov Knjižnice Medvode za poletje 2019 ]]> https://www.knjiznica-medvode.si/spored-dogodkov-knjiznice-medvode-za-poletje-2019-news Sat, 31 Aug 2019 08:00:00 +0200 Novice ]]> <![CDATA[Vabljeni med Poletavce in NajPoletavce: smo že začeli!]]> https://www.knjiznica-medvode.si/vabljeni-med-poletavce-in-najpoletavce-smo-ze-zaceli-news Tue, 10 Sep 2019 08:00:00 +0200 Novice <![CDATA[Poletna uganka za osnovnošolce ]]> https://www.knjiznica-medvode.si/poletna-uganka-za-osnovnosolce-news Sat, 21 Sep 2019 08:00:00 +0200 Novice <![CDATA[Rišem, rišem ... knjižnico narišem!]]> https://www.knjiznica-medvode.si/risem-risem-knjiznico-narisem-news Mon, 30 Sep 2019 08:00:00 +0200 Prireditve <![CDATA[Ali Knjižnica Medvode sprejema knjige v dar?]]> https://www.knjiznica-medvode.si/ali-knjiznica-medvode-sprejema-knjige-v-dar-news Tue, 31 Dec 2019 08:00:00 +0100 Novice Ali Knjižnica medvode sprejema knjige v dar?

]]>