Odpiralni čas: OMEJENO DELOVANJE VSAK DELOVNI DAN OD 9.00 DO 19.00

6. 4. 2020 ob 12.15
REZERVACIJA IN IZPOSOJA gradiva v času koronavirusa
Spoštovani člani knjižnice!

Od ponedeljka, 6. 4. 2020, lahko gradivo Knjižnice Medvode NAROČITE (naredite rezervacijo) preko servisa Moja knjižnica, do katerega dostopate preko kataloga Cobiss+, ali izjemoma preko elektronske pošte (info@knjiznica-medvode.si). Naročite lahko samo gradivo, ki ga NUJNO potrebujete (predvsem študijsko gradivo)!

Za dvig gradiva (v preddverju knjižnice) se boste predhodno dogovorili z uslužbenci Knjižnice Medvode. Starejšim od 65 let, invalidom in tistim, ki jim je onemogočen dostop do knjižnice, bodo gradivo na dom dostavili člani Centra kriznega odziva pri štabu CZ Občine Medvode.

Pri stranskem vhodu v knjižnico lahko gradivo tudi vračate, vržete ga v za to namenjeno režo.

Drugače pa Knjižnica Medvode do nadaljnega ostaja ZAPRTA!

Ostanite zdravi!

Kolektiv Knjižnice Medvode