Odpiralni čas: OMEJENO DELOVANJE VSAK DELOVNI DAN OD 9.00 DO 19.00

Predstavitev knjige Sama si si kriva

26. 2. 2020 ob 19:30
Predstavitev knjige Sama si si kriva
Alenka, Simona Nina in Monica so živele v svetu, polnem zlorab, nasilja in trenutkov, ki mejijo na blaznost. Njihove življenjske zgodbe (zapisala jih je Gordana Stojiljković) se berejo kakor grozljivka, v kateri napetost ne popusti – le da so resnične. Njim je uspelo izstopiti iz začaranega kroga in zaživeti na novo, mirneje, v lepšem svetu. Vendar se v krogu nasilja še vedno vrti marsikdo. Nasilje ne izbira, lahko se zgodi vsakomur od nas.

Monica De La Calli, Alenka Keber, Simona Nina Vrabič in Gordana Goga Stojilković bodo predstavile svoje osebne zgodbe in podale napotke kako se izvleči iz podobnih situacij. Kjer je volja, je tudi pot!

Gorenjci.siLib.siEuropeana think culture Sotočje

Odpiralni čas: OMEJENO DELOVANJE VSAK DELOVNI DAN OD 9.00 DO 19.00