ZAPRTO DO PREKLICA

Potopis: Življenje na Havajih

6. 5. 2020 ob 19:30
Potopis: Življenje na Havajih
Havaji podpirajo srčnost, brutalno iskrenost in te srečujejo z izkušnjami ob katerih dojameš, da ni druge izbire kot da zaupaš procesu življenja, ki te vedno znova ponese točno tja, kjer je zate najbolje, da v danem trenutku si. Narava seva lepoto vseh mogočih dimenzij, ljudje pa so naravni učitelji spoštovanja do vsega kar je. In na koncu še tisto kar tvoje srce zares predrami - to so delfini. Senzitivna bitja modrosti, ki se jim lahko pridružiš v oceanu, kjer s svojo prisotnostjo v vsakomur prebudijo radost. Plavati s svobodnimi delfinije je nepozabno doživetje!

Predavala bo Tadeja Borštnar, ki so jo Havaji tako očarali, da je po petih obiskih tega otočja sklenila, da se za dve leti tja preseli.
Gorenjci.siLib.siEuropeana think culture Sotočje