ZAPRTO DO PREKLICA

ODPOVEDANO: Pravljični potep s Knjižnico Medvode in Suzano

4. 4. 2020 ob 10.00
ODPOVEDANO: Pravljični potep s Knjižnico Medvode in Suzano
Vsak mesec gremo na izlet. Vabimo družine oziroma otroke s starši, starimi starši … ali odraslimi prijatelji in sorodniki.

Kaj počnemo na potepih? Hodimo, se igramo, ogledamo si pričujočo zgodovino in prisluhnemo pravljici. Malce razgibavanja nog in jezika, stikanja za škrati, graščaki in princesami, iskanja zakladov, kartanja in kockanja, spoznavanja kulturne dediščine naše ljube domovine in še česa se lahko nadejate na Pravljičnih potepih s Suzano in Knjižnico Medvode.

Tokrat se dobimo pri pošti Smlednik. Gremo peš na mokrišče v Hraše. Pogovarjali se bomo o žabah, ki tam živijo. Žabe bomo naredili iz papirja, jih pobarvali in organizirali žabje tekmovanje v skakanju. Uprizorili bomo pravljico o žabljem kralju in poiskali skriti zaklad pri cerkvi sv. Jakoba.

Vabljeni na pravljični potep s Suzano in Knjižnico Medvode!
Gorenjci.siLib.siEuropeana think culture Sotočje