ZAPRTO DO PREKLICA

NUJNO OBVESTILO o zaprtju Knjižnice Medvode

NUJNO OBVESTILO

Spoštovani uporabniki Knjižnice Medvode!

V skladu s priporočili o zajezitvi koronavirusa in v dogovoru z ustanoviteljico našega zavoda, Občino Medvode, je knjižnica od vključno sobote, 14. 3. 2020, do nadaljnjega ZAPRTA!
Gradivo v tem času lahko vračate v režo pri službenem vhodu v knjižnico.

Zaradi anonimne prijave zaskrbljene občanke Medvod je Zdravstveni inšpektorat RS zahteval, da do preklica popolnoma prenehamo z omejenim delovanjem oziroma tudi z nujnimi izposojami.
Sporočamo, da izposoja v nobenem primeru NI VEČ MOGOČA.

Lahko pa uporabite izposojo elektronskih knjig BIBLOS. Za pomoč nas lahko med 9.00 - 15.00 pokličete na 01 361 30 53 ali nam pišete na info@knjiznica-medvode.si.

Naprej bomo ravnali skladno z navodili pristojnih služb, zato prosimo, da spremljate obvestila na naši spletni strani in družbenih omrežjih.

Hvala za razumevanje. V upanju, da se čim prej spet vidimo, vas lepo pozdravljamo

kolektiv Knjižnice Medvode
Gorenjci.siLib.siEuropeana think culture Sotočje