Projekt Hiša na hribu – V NAROČJU kulturne in naravne dediščine se predstavi

Na področje Polhograjskih dolomitov, v naročju kulturne in naravne dediščine se bodo tudi letos nežno naselila subtilna umetniška dela, ki so nastajala v okviru projekta V naročju kulturne in naravne dediščine,” katerega namen je ustvariti novo živo skupnost. Preko ustvarjalnih delavnic, srečanj in rezidenc se je rastoča skupnost zbližala z otroci, mladimi in starejšimi ter se prepletla z ožjo okolico izvajanja projekta.

Kaj je cilj projekta, kako nas bodo domači in mednarodni umetniki razveseljevali in vzpodbujali k živosti življenja, bo predstavila vodja projekta Zvonka T Simčič.

Vokalna skupini Za srce moje.

Da bomo močneje začutili dediščino in prvobitnost narave bomo ob predstavitvi lahko prisluhnili vokalni skupini Za srce moje, ki prepeva rezijanski pesmi.

Poleg Zavoda CCC so partnerji projekta še Javni zavod Sotočje Medvode, BB BIO Si,  Mojca Sfiligoj z Domačije pr Lenart in Knjižnica Medvode.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega kmetijskega sklada za razvoj podeželja.

V primeru slabega vremena bo dogodek v čitalnici Knjižnice Medvode.