Iskanje COBISS

Beremo in ustvarjamo s Suzano

Knjižnica Medvode vabi na pogovore o knjigah, ki so navdih za sledečo ustvarjalno delavnico; ta lepo dopolni knjižni del srečanja. Dobimo se vsak prvi ponedeljek v mesecu (od oktobra do maja) – v čitalnici knjižnice. Tokrat bomo kvačkali želvo in prebirali knjigo Fermentirajmo (Rachel Mulligan).

Kaj pravzaprav je fermentiranje? Kislo repo in kislo zelje poznamo, prav tako kruh z drožmi. Povedali bomo še kakšen recept za fermentiranje in zakaj je fermentirana hrana tako dobra za zdravje.

Pogovore o knjigah in ustvarjanje vodi gospa Suzana Belak Pungartnik, ki je ustvarjalka marsičesa, za kar so potrebni spretni prsti in domišljija. Pridružite se nam na naših srečanjih!

Vse prireditve v Knjižnici Medvode se izvajajo v skladu z aktualnimi pravili in priporočili NIJZ-ja.