Odpiralni čas: OMEJENO DELOVANJE VSAK DELOVNI DAN OD 9.00 DO 19.00

DELOVANJE KNJIŽNICE MEDVODE

29. 5. 2020
DELOVANJE KNJIŽNICE MEDVODE

Delovni čas delovanja Knjižnice Medvode:
v ponedeljka, torek, sredo in petek od 9.00 - 19.00,
v četrtek od 9.00 - 14.00,
v soboto od 7.30 - 12. 30

Knjižniica Medvode s 1. 6. 2020 delno odpira vrata. Prosti dostop do knjižnega gradiva, pa zaradi gradiva v karanteni, ki ga imamo zloženega po knjižnici, še vedno ni možen!

V veljavi ostaja način naročanja knjižničnega gradiva preko portala Moja knjižnice, do katerega dostopate preko kataloga Cobiss+, preko elektronske pošte (info@knjiznica-medvode.si), po telefonu (01 361 30 53) ali izjemoma pri izposojevalnem pultu Knjižnice Medvode.

Prosimo, da se držite števila naročenega gradiva, ki je omejeno na 5 izvodov!

Knjižno gradivo še vedno vračate izključno v knjižnični nabiralnik, ki se nahaja pri službenem vhodu v knjižnico.

Če imate možnost, vas prosimo, da plačila članarin, zamudnin in drugih obveznosti opravite preko spleta:

- Prijavite se v spletno storitev Moja knjižnica, za to potrebujete številko članske izkaznice in geslo, ki ga dobite v knjižnici.

- Na poslovni račun odprt pri UJP št. 012716000000568. Za sklic navedite člansko številko izkaznice za katero plačujete obveznosti.
Naši osnovni podatki so:

KNJIŽNICA MEDVODE
Cesta komandanta Staneta 10
1215 Medvode

Pri plačilu ne pozabite navesti svojih osebnih podatkov.

Prosimo, da se držite pravil in nam tako pomagate pri lažjem izvajanju dela, hkrati pa tako tudi zavarujete svoje zdravje!

Gorenjci.siLib.siEuropeana think culture Sotočje

Odpiralni čas: OMEJENO DELOVANJE VSAK DELOVNI DAN OD 9.00 DO 19.00