ZAPRTO DO PREKLICA

Cikel predavanj o vzgoji: Lea in Albert Mrgole: NAJ vodila za NAj starše

27. 5. 2020 ob 19.30
Cikel predavanj o vzgoji: Lea in Albert Mrgole: NAJ vodila za NAj starše
Na predavanju NAJ vodila za NAJ starše nam bosta predavatelja predstavila drugačen pogled na vzgojo in drugačen pristop do zgodb in zapletov, ki se dogajajo v družinah. Predavanje bo temeljilo na vsebini njune nove knjige.

Staršem bosta podala način, kako lahko najdemo svoj notranji vir, ki nam bo omogočil, da z otrokom ohranjamo ali ponovno vzpostavimo stik; kako si s pomočjo spoznavanja sebe vrnemo vlogo pomembne osebe, ki prinaša varnost in ima zaupanja vredno vzgojno moč.

Leonida in Albert Mrgole sta psihoterapevtski par, priznana predavatelja, avtorja uspešnice Izštekani najstniki in starši, ki štekajo. Imata štiri odrasle otroke in iskreno delita svoje vzgojne zgodbe, svoje težke občutke in jih bogatita s strokovnim znanjem.
Gorenjci.siLib.siEuropeana think culture Sotočje