<![CDATA[Knjižnica Medvode]]> sl Knjižnica Medvode http://www.knjiznica-medvode.si/data-si/image/logo_fb.png http://www.knjiznica-medvode.si 200 200 Sun, 21 Jan 2018 00:00:00 CET <![CDATA[Pravljična ura]]> http://www.knjiznica-medvode.si/pravljicna-ura-70-news Tue, 23 Jan 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Primož Cirman: nepoTEŠeni]]> http://www.knjiznica-medvode.si/primoz-cirman-nepoteseni-news Wed, 24 Jan 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Filozofska pravljična ura]]> http://www.knjiznica-medvode.si/filozofska-pravljicna-ura-news Tue, 30 Jan 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Skrita sporočila v pisavi otrok in odraslih]]> http://www.knjiznica-medvode.si/skrita-sporocila-v-pisavi-otrok-in-odraslih-news Wed, 31 Jan 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Medvodkove igralne urice]]> http://www.knjiznica-medvode.si/medvodkove-igralne-urice-24-news Thu, 01 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Izobraževalno-ustvarjalna delavnica z društvom Reks in Mila]]> http://www.knjiznica-medvode.si/izobrazevalno-ustvarjalna-delavnica-z-drustvom-reks-in-mila-6-news Thu, 01 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Pravljična ura z Maticem Slapšakom: Zvezdne pravljice]]> http://www.knjiznica-medvode.si/pravljicna-ura-z-maticem-slapsakom-zvezdne-pravljice-news Tue, 06 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Pravljična ura na pustni torek]]> http://www.knjiznica-medvode.si/pravljicna-ura-na-pustni-torek-news Tue, 13 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Potopisni večer: Bangladeš, Nepal, Indija]]> http://www.knjiznica-medvode.si/potopisni-vecer-banglades-nepal-indija-news Wed, 14 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Pravljična ura]]> http://www.knjiznica-medvode.si/pravljicna-ura-73-news Tue, 20 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Knjižni večer]]> http://www.knjiznica-medvode.si/knjizni-vecer-10-news Thu, 22 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Razstava slik in pesmi Jožeta Kovačiča]]> http://www.knjiznica-medvode.si/razstava-slik-in-pesmi-jozeta-kovacica-news Mon, 26 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve <![CDATA[Edvard Kadič: Samozavest je seksi]]> http://www.knjiznica-medvode.si/edvard-kadic-samozavest-je-seksi-news Wed, 28 Feb 2018 08:00:00 +0100 Prireditve